manyakforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

manyakforum

eğlenceli neşeli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İttiirraaffllaarrıımm

3 posters
YazarMesaj
manyak_angel
Erişilmez Üye
manyak_angel

Kadın
İş/Hobiler : pc,msn,fırat çoloğlu,ES-ES, FUTBOL
Lakap : VALİİ

İttiirraaffllaarrıımm Empty
MesajKonu: İttiirraaffllaarrıımm   İttiirraaffllaarrıımm Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:47 pm

bisikletle arka sokkakları kaçmayı çok severdim.

balkon altından yani alçak yerlerden geçmei çok severdim tabii geçip geçmediiimi hesaplayamayıp her seferinde kafamı yardım

ewde alınan tektir çikolatadır o tür şeyleri kendim yemeyip sokaktakilere dağıtırdım(bu yüzden çok azar işittim)

erkeklerin oynadığı tüm oyunlarda erkeklerden daha fazla bilgim vardı her seferinde onları yenerdim(futbol,bayblade oynardım kısacası tam anlamıyla erkek fatmaydım)

annem herzaman ben küçükken sen tane oğlan çocuğundan beterdir erkek çocukları senin yanında pısıp kalıodu der

taso oynamaya bayılırdım ve herkezi üterdim ve akşama annesini alan bizim eve koşar beni anneme şikayet ederdi
irem tasolarımı aldı gerio vermio derlerdi bende hadi ordan onları ben bileğimin hakkıyla kazandım derdim

ilk okulda hiperaktif biri olduğum için ve herkezin benim yanımda kuzuya döndükleri için sınıfın en yaramazını hep benim yanıma verirlerdi

bebekken beşiimi ço seviğim için sürekli beşikte hoplarmışım bi gün beğişimi hoplarken kırmışım ve babama gidip annem beşiğimi kırdırdı die yalan söyleyerek babama şikayet etmişim

babama hep babalar gününde hediye alındığında ben gidip direk babama babalar bayramın için sana hediye aldık dermişim ve annem yeniden hediye almak zorunda kalırmış

benim minik die bi kuşum vardı babama sürekli babacık der babamdan ve benin yanımdan ayrılmazdı bir gün ben bu kuşa sinirlenip o senin baban değil benim babam dierek kafesine tekme atımışım tabi kuş bi yana kafes bi yana kuş sonra benim yanıma bile uğramadı nse bu kadar yeter destan oldu daha var ama ben çok yoruldum
Ryancooper
Yeni Üye

Erkek
İş/Hobiler : müzik&arabalar
Lakap : ryancooper

MesajKonu: Geri: İttiirraaffllaarrıımm   İttiirraaffllaarrıımm Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 5:26 pm

Hatalar yaptım kötü biriyim
Bebegim kalbimimi Vererim
Son Kezzz.....
manyak_angel
Erişilmez Üye
manyak_angel

Kadın
İş/Hobiler : pc,msn,fırat çoloğlu,ES-ES, FUTBOL
Lakap : VALİİ

MesajKonu: Geri: İttiirraaffllaarrıımm   İttiirraaffllaarrıımm Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 5:58 pm

yorum için teşekkürler :D
m@ny@k_y@g@mur
Manyak Üye
m@ny@k_y@g@mur

Kadın

MesajKonu: Geri: İttiirraaffllaarrıımm   İttiirraaffllaarrıımm Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:54 pm

paylasım ıcın sagol canım

İttiirraaffllaarrıımm
1 sayfadaki 1 sayfası