manyakforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

manyakforum

eğlenceli neşeli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UGURLAR OLA BEYY

2 posters
YazarMesaj
m@ny@k_y@g@mur
Manyak Üye
m@ny@k_y@g@mur

Kadın

UGURLAR OLA BEYY Empty
MesajKonu: UGURLAR OLA BEYY   UGURLAR OLA BEYY Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:52 pm

Şimdi sen kaybolsan ben seni kimden sorarım?
ne yaparım okadar alışdımki sana,ben sensiz nasıl yaşarım. Yaşayabilirmiyim onuda bilmiyorum,peki cocuklar!! onlara ne derim?gitti o artık beni sevmiyormuş mutsuzmuş benimle,,peki demezlermi bana?.Peki sen sen anne,sen mutlumuydun ?bilmem onca yıl geçti hiç sormadım ki kendime mutlumuyum diye..mutluluk nedirki,sen eve içmeyipte erken geldiğinde yüzüm gülerdi,cocuklar zayıf not aldıklarında odaya kapayıp onları döverdin ya hani ben kapı önünde ağlardım,içeri girecek olsam benide döverdin,arkadaşlarını eve davet ederdin yemeğe,ben bütün gün hazırlık yapardım ya hani insanların yanında bana,tuzluk yok bu sofrada seni aptal yıllar geçti hala öğrenemedin deyip küfredince benim çok canım acırdı.utanırdım belkide,ama mutsuzlukmu bu bilemem ben hiç kendime sormadımki ..bey...ben seninle mutlumuydum onca sene şimdi sen geçmiş karşıma ben seninle mutlu deyilim,,ben o na gidiyorum diyorsun ...ehh,,sen bilirsin,,uğurlar ola beyyyy,,,belki ben de sensiz mutlu olmayı öğrenirim,,,,,
manyak_angel
Erişilmez Üye
manyak_angel

Kadın
İş/Hobiler : pc,msn,fırat çoloğlu,ES-ES, FUTBOL
Lakap : VALİİ

UGURLAR OLA BEYY Empty
MesajKonu: Geri: UGURLAR OLA BEYY   UGURLAR OLA BEYY Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:53 pm

elleerine sağlık pylaşm için sağl
m@ny@k_y@g@mur
Manyak Üye
m@ny@k_y@g@mur

Kadın

UGURLAR OLA BEYY Empty
MesajKonu: Geri: UGURLAR OLA BEYY   UGURLAR OLA BEYY Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:54 pm

BISI DEILL
manyak_angel
Erişilmez Üye
manyak_angel

Kadın
İş/Hobiler : pc,msn,fırat çoloğlu,ES-ES, FUTBOL
Lakap : VALİİ

UGURLAR OLA BEYY Empty
MesajKonu: Geri: UGURLAR OLA BEYY   UGURLAR OLA BEYY Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:54 pm

:D

UGURLAR OLA BEYY
1 sayfadaki 1 sayfası