manyakforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

manyakforum

eğlenceli neşeli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)

4 posters
YazarMesaj
pessimist
Yeni Üye
pessimist

Kadın
İş/Hobiler : delilik;)

RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Empty
MesajKonu: RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)   RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 9:59 pm

Düşünmekten bir hal oldum

methüsena vesaire şerinde fai derime ter kokan bi melek sanki bakteriler hücum niye
dağda patika gönderimde resim silik bayrak izime cennet benim evim tatlım sensizlik terbiye
bugün deniz soluk bak bu isimlerse korunak bu rap içinde dokunak kemiklerimde acı var
sokakta içen bi bunak düşer bi cimri torunak kalmamı ister aslında karekterini korumak

cümle alem huzur peşi ben bi sefil sabır taşı sen gidince üşür kışım sen gidince döner başım
zamanın çok iyi ya hışım kaybedince çatık kaşım çok severdim istemezdim
çünkü çok ufaktı yaşım çok ufaktı yaşım çok ufaktı hüzün
çok uzaktı derdi çakmamıştı gözyaşım denize bakardı gri mi kondu penceresi
sonra binalar diktiler karanlık ve dozer sesi..

kader kısmet işi gülüm sabret bekle beni çiçek solar açar yeni bahar gelir bugün seni
düşünmekten bi hal oldum hüzün benm real duygum çevremdeki herkes dio şerim biraz yüzün solgun..

aç gözlerini sarp içinde bi savaş var betonarme yüreğimde şimdi sade talaş var
tesir etmemiş dua gülmek için çekmem kura mora çalan gözaltım artık deil müptela..

ben ben ben kötü bi şaka evet sen sen sen özlediğim günüm ama kimsem yok yanımda şu ara yok
geldim bak garip bi fukara
aslında kumar oynamam rus ruleti dışında hayat ellerimden akar gider beden yerde dayak bense
dayanmıştım 21 yıl sakinlik ve susarak sen anlarsın beni zaten üşüdüysen mumu yak
gözlerime bakman yeterli ısınırsın gülüm benim dünyamın ağırlığını ölçememişti baskülün
nefes almak deil yaşam nefessizlik deil ölüm
prensesim sen ol söyle bense garip maktülün

kahkülülnde perçem perçem mutluluk veren yüzün döndüğünde dağ delen tavırların güzel yüzün
güzün bitince pamuk gibiydi yumuşak bugün siyah beyaz bi tablo oldum sense güzel figürüm

kader kısmet işi gülüm sabret bekle beni çiçek solar açar yeni bahar gelir bugün seni
düşünmekten bi hal oldum hüzün benm real duygum çevremdeki herkes dio şerim biraz yüzün solgun..
p$!Ko M@nY@k
Admin
p$!Ko M@nY@k

Kadın
İş/Hobiler : su bu ooooo
Lakap : MaNyAk

MesajKonu: Geri: RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)   RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:06 pm

coks guseelll
https://mannyakk.yetkin-forum.com
manyak_angel
Erişilmez Üye
manyak_angel

Kadın
İş/Hobiler : pc,msn,fırat çoloğlu,ES-ES, FUTBOL
Lakap : VALİİ

MesajKonu: Geri: RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)   RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:13 pm

haklısın canım çok gsl
m@ny@k_y@g@mur
Manyak Üye
m@ny@k_y@g@mur

Kadın

MesajKonu: Geri: RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)   RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 10:13 pm

paylasım ıcıın sgl cok gusle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)   RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;) Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:36 pm

TŞK

RAP'ten anlayanlaraa önerilcek en güsel parça ve şanışer;)
1 sayfadaki 1 sayfası